Furniko Concept

Furniko jako producent mebli biurowych rozwija i inwestuje w kolekcję mebli biurowych, aby tworzyć najlepsze rozwiązania dla swoich klientów. Od 2016 roku zostały powołane spółki działające pod nazwą Furniko Concept, które tworzą kompleksowe rozwiązania w zakresie przestrzeni i aranżacji wnętrz biurowych.

Furniko Concept realizuje pakiet korzyści związany z wdrożeniem koncepcji Intelligent Office.

Związana jest ona z szeroko rozumianą kolekcją produktową, w której skład wchodzą zarówno meble Furniko, meble uzupełniające wiodących producentów krajowych i zagranicznych, kolekcja wykładzin elastycznych i dywanowych, okleiny ścienne oraz dedykowane produkty akustyczne. Ważnym elementem jest katalog usług związany z cyklem życia biura, nowatorskie technologie pozwalające tworzyć i zarządzać przestrzenią biurową. Całość jest realizowana w ramach idei Biura Strefowego.

Rozdzielenie zadań i możliwości rozwoju pomiędzy Furniko jako fabryki mebli biurowych skupiającej się na ciągłym opracowywaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań produktowych a Furniko Concept jako sieci sprzedaży realizującej i rozwijającej korzyści związane z wdrożenia najlepszych praktyk i rozwiązań w zakresie organizacji biura, zarządzania przestrzenią, wyposażeniem, zespołami i organizacją przyczynia się do wykreowania efektywnego środowiska pracy.

Zespół Furniko Concept tworzy grupa pasjonatów i specjalistów branży z wieloletnim doświadczeniem w zakresie tworzenia wnętrz, co poparte jest licznymi referencjami zrealizowanych projektów.

Ta strona używa technologii cookies (ciasteczek). Akceptuję Polityka prywatności